Prace zostały wykonane przez Up-Telecom Sp. z o.o. terminowo, z najwyższą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami oraz zasadami wiedzy technicznej. Forma postrzegana jest przez naszą Spółkę jako wiarygodny i rzetelny partner.

Logo Teltech Sp. z o.o.
Teltech Sp. z o.o. – GdańskKierownik Działu Realizacji Inwestycji

Firma Up-Telecom realizowała prace na Budowie Świątyni Opatrzności Bożej w latach 2012-2013. Dokumentacja otrzymana od Up-Telecom była precyzyjna i profesjonalnie przygotowana. Współpraca firmy z Biurem przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Polecam firmę Up-Telecom jako doświadczonego i kompetentnego wykonawcę prac budowlano-instalacyjnych.

Logo Centrum Opatrzności Bożej
Centrum Opatrzności BożejDyrekcja Biura Budowy

Firma Up-Telecom […] powierzone zadanie wykonała terminowo, zgodnie z Umową i należytą starannością. Dobra organizacja pracy, elastyczność i sprawność działania jak również umiejętność współpracy to cechy pozwalające rekomendować Up-Telecom Sp. z o.o. potencjalnym inwestorom.

Logo PKP Polskie Linie Kolejowe
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.Dyrektor Zakładu

W oparciu o dotychczasową współpracę mogę stwierdzić, iż firma Up-Telecom Sp. z o.o. bardzo dobrze wykonuje powierzone zadania w zakresie terminów i jakości. Firma postrzegana jest przez nasza firmę jako wiarygodny i rzetelny partner w pracach projektowych.

Via Telecome Sp. z o.o.
Via Telecome Sp. z o.o.Dyrektor Działu Projektów

Up-Telecom wykonał zlecone prace z należytą starannością – terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wiedza specjalistyczna, doświadczenie oraz organizacja współpracy z Inwestorem pozwoliła na sprawną realizację zadania oraz prawidłową jakość ich wykonania.

logo-networks
NetWorks! Sp. z o.o.Kierownik Działu Zarządzania Produkcją NetWorkS! w Regionie Warszawa

W oparciu o dotychczasową współpracę mogę stwierdzić, iż Up-Telecom jest firmą bardzo dobrze wykonującą powierzone zadania w zakresie terminów i jakości. Zarówno poziom wiedzy fachowej jak i etyka zawodowa jest na wysokim poziomie.

logo-orange
Orange Polska S.A.Kierownik Działu Projektu Okręg Gdańsk